Wrzesień 2011

Archiwum wydarzeń:Wrzesień, 2011

18 wrz

Nowa strona Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Gierałtowicach

Zapraszam do odwiedzenia powstającej strony Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Gierałtowicach. Proszę o przekazywanie uwag dotyczących treści oraz wyglądu strony.
Od nowego roku szkolnego funkcjonuje również nowy adres mailowy, który jest wspólny dla szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Przedszkole pozostało przy swoim dotychczasowym adresie.

Adres strony : www.zarchiwum-szkola-podstawowa.zspgieraltowice.pl

Mail: zspgieraltowice@gmail.com

Aministrator strony Stefan Duda

Mail:  stefan.duda00@gmail.com

15 wrz

Plan lekcji klas trzecich

Plan lekcji na dzień 19.09.2011 (poniedziałek) dla III klas

Lp.

Klasa III a

Klasa III b

lekcje od 10:45

lekcje od 8:00

1. W-f U.Ficek
2. B. Sztejnbis U.Ficek
3. B.Sztejnbis J. Angielski
4. B.Sztejnbis U.Ficek

14 wrz

SPRZĄTANIE ŚWIATA

W najbliższy piątek uczniowie będą uczestniczyli w akcji SPRZĄTANIE ŚWIATA. Proszę paniętać o stosownym ubraniu. Można przynieść rękawiczki oraz worki na śmieci.

8 wrz

WYCIECZKA DO PLANETARIUM W CHORZOWIE

Jak wędrują gwiazdy po niebie? Która gwiazda wskazuje północ? Dlaczego w zimie noc jest taka długa? Na te i wiele innych pytań odpowiedzieli pracownicy śląskiego planetarium w trakcie zajęć dla szóstoklasistów. Uczniowie mogli się również przekonać w obserwatorium astronomicznym jak wyglądają plamy na słońcu.
Zwiedzając stację meteorologiczną zobaczyli jak powstaje prognoza pogody.

Aleksandra Słaboń

1 wrz

Klub Bezpiecznego Puchatka

Nasza szkoła przystąpiła do akcji ?Klub Bezpiecznego Puchatka?.Jest to programem edukacyjnym, który wpisuje się w szczytną inicjatywę poprawienia bezpieczeństwa najmłodszych uczniów klas podstawowych.

untitled

1 wrz

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012

1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. O godzinie 9.00 na uroczystym apelu w sali gimnastycznej zebrali się uczniowie klas II-VI szkoły podstawowej oraz gimnazjaliści wraz z nauczycielami i rodzicami. Zastępca Wójta Gminy Gierałtowice inż. Janusz Korus przedstawił nowego Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Gierałtowicach- panią mgr Urszulę Cieślik, która serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych, życząc powodzenia i sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym.

O 10.30 w auli powitaliśmy pierwszoklasistów,  którzy podczas pasowania na ucznia otrzymali pamiątkowe czapeczki i dyplomy.